PIT dwa tysiące czternaście najprościej przedłożyć przez Internet.

Gotówka
Każdy, kto pragnie zaoszczędzić swój cenny czas i uwielbia korzystać z korzyści, jakie zagwarantować może komputer z dostępem do Internetu powinien przy wypełnianiu zeznania podatkowego skorzystać z pomocy opracowanego przez nas programu. Dla każdego, kto jeszcze tego nie spróbował, a chce rozliczyć PIT przez internet 2014 rok może stać się kolejną możliwością na pożegnanie tradycyjnej formy rozliczeń. Koniec ręcznego wypełniania oświadczenia i konieczności marnowania czasu w kolejce na poczcie lub w urzędzie! Czyż to nie brzmi klawo?

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i przekonania się, że z pomocą naszego programu zweryfikują Państwo swoje dotychczasowe podejście do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pomnażanie pieniędzy
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Program został tak stworzony, żeby jego uzupełnianie było prędkie i proste. W pierwszej kolejności dokonują Państwo wyboru odpowiedniej deklaracji (PIT 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub innej), a w razie jakichkolwiek obiekcji warto skrupulatnie czytać zamieszczone w programie informacje. W toku wypełniania kolumn program non stop kontroluje, czy nie robią Państwo żadnych omyłek i informuje o konieczności wprowadzenia poprawek w zaznaczonych miejscach. Oprócz tego program podpowiada, z jakiego typu ulg podatkowych mogą Państwo skorzystać oraz umożliwia ofiarowanie jednego procenta podatku na rzecz wskazanej organizacji.

Po należytym uzupełnieniu wszystkich pól, pozyskany formularz można przesłać pocztą bądź złożyć w odpowiednim urzędzie. Można też skorzystać ze strony online i złożyć przygotowany w oparciu o nasz program formularz deklaracji drogą internetową.