Podatek dochodowy- niezbędne informacje i przydatne porady

Pieniądze
Doroczne rozliczanie się z urzędem skarbowym będzie łatwe jak nigdy przedtem, jeśli skorzystają Państwo z uszykowanego przez nas narzędzia. Opracowaliśmy wygodny i nietrudny w obsłudze program do rozliczenia PIT 2013. Za jego pomocą wypełnianie oświadczenia podatkowego zajmie wyłącznie parę minut. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykreować program, który ma uprościć wywiązywanie się z tego obowiązku i zaoszczędzić czas, który dotychczas byli Państwo zmuszeni marnować w długaśnych kolejkach na poczcie bądź bezpośrednio w ”skarbówce”.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Aby przystąpić do uzupełniania należy wpierw wybrać właściwy formularz (PIT-28, PIT-36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem i sporo innych). Korzystając z naszego programu posiadają Państwo pewność, że umieszczone w nim formularze są zgodne z obecnie obowiązującymi wzorami. Należy nadzwyczaj starannie czytać wszelkie ukazujące się informacje, które pomogą wybrać należyty formularz oraz zawiadomią, jakiego rodzaju dokumenty będą Państwo potrzebować przy uzupełnianiu obowiązkowych rubryk. Do e-deklaracji wpisuje się takie same dane, jak przy wypełnianiu ręcznym. Trzeba, więc podać swoje dokładne dane oraz wskazać tytuł i wysokość przychodów. Następnie zaznaczyć można przysługujące Państwu ulgi podatkowe oraz zadecydować, w jaki sposób chcą Państwo spożytkować jeden procent swojego podatku.

Gdy należycie uzupełnią Państwo wszystkie obowiązkowe rubryki, program będzie gotów do wygenerowania formularza deklaracji, którą potem trzeba wysłać korzystając z internetu.